Лікарі

Цирульник Олександр Миколайович

Закінчив  педіатричний факультет Вінницького медичного університету ім. М.І.Пирогова в 1989 році.  Працював в дитячому відділенні міської лікарні.

З 1995 року  навчання в аспірантурі  на кафедрі фтизіатрії з курсом алергології та імунології, дисертаційна робота була присвячена імунологічним порушенням при хронічних бронхітах в осіб, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЄС .

Пройшов спеціалізацію з клінічної імунології та алергології.

Працював імунологом – терапевтом в імунологічному відділенні ОПТД,  дитячим імунологом МДП №3. 

Продовжував вдосконалювати знання з пульмонології,  алергології,  лабораторної діагностики, як лікар-консультант спеціалізованого діагностичного кабінету «Пульмікс».

В 2012 році пройшов курси спеціалізації «Загальна практика-сімейна медицина».   Працює на посаді лікаря загальної практики в КП «Міський лікувально-діагностичний центр».

Має 26 друкованих робіт, раціоналізаторську пропозицію.

Кваліфікована консультативно-лікувальна допомога може бути надана з таких спеціальностей:

Імунологія (пацієнтам  з ознаками хронічних та частих інфекційних захворювань,   питань вакцинації дітей );

Алергологія (бронхіальна астма, алергічні захворювання дихальних шляхів, шкіри та ШКТ);

Пульмонологія (хронічні обструктивні захворювання легенів)

Педіатрія;

консультативна допомога з лабораторної діагностики імунологічних порушень (інтерпретація імунограм), інфекційних захворювань (ПЦР, імуноглобуліни А, М, G), алергологічних досліджень (алергопанелі, специфічні імуноглобуліни Е), діагностики ускладненого дихання і хронічного кашлю (спірографічні проби).

 

шаблоны joomla